Bára Perglová

@tvurcizenacinu
6 přispěvatelů

Bára | Tvůrčí žena činu | Marketingová stratéžka a copywriterka | Příležitostná řezbářka Tvořím marketingové materiály pro tvůrčí podnikatele a malé nezávislé značky | www.baraperglova.com

Tvůrčí Fanoušek

100 Kč /měsíc

Líbí se ti, co dělám a jak to dělám a díky tvému příspěvku to budu moct dělat o chlup líp. Děkuju ti! 💛

Jednou za měsíc si v audio zpravodaji poslechneš o všem, co mi prošlo rukama i hlavou i o tom, co chystám nebo bude stát za to vidět, slyšet a číst.  

Jako bonus dostaneš každý měsíc marketingový kalendář se souhrnem zajímavých dnů a inspirativní příspěvek, který ti pomůže hýčkat si svoji tvůrčí duši.

Tvůrčí Duše

280 Kč /měsíc

Jsi tvůrčí duše, stejně jako já, a chceš podpořit bonusový obsah, který posune tvoje nezávislé podnikání dál. Tady jsi správně!

Každý měsíc tu najdeš inspiraci, šablony pro příspěvky na sociální sítě, marketingové a copy tipy, materiály ke stažení a další bonusový obsah, který se jinde neobjeví.
A předchozí odměny k tomu!

Tvůrčí Mecenáš

500 Kč /měsíc

Máš skutečný zápal pro tvůrčí duše! 

Tvůj štědrý měsíční příspěvek mi umožní rychleji dokončit knihu o cenotvorbě pro malé značky, rozjet podcast a vůbec vytvářet další kvalitní nástroje pro kreativní podnikatele, aby si budovali udržitelné podnikání, co je bude bavit.

Dokud budeš tvůrčím mecenášem, získáš možnost koupit si všechny moje budoucí produkty i programy v předporodeji za výhodnou cenu a zařadím tě do Síně slávy! (aka archiv stories na Instagramu, kde představím tvůj projekt)
A samosebou předchozí odměny k tomu!